|
Detail produk:
|
| Nama: | Mesin Optik Proyektor | Resolusi: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Modus fokus: | Pemfokusan motor listrik | Cahaya: | 600lm (ANSI) |
| Rasio Lempar: | 1.20:1 | Ukuran mesin optik: | 287*234*127mm |
| Menyoroti: | Mesin optik proyektor 5 inci,Mesin optik proyektor 1920*1080,Mesin optik proyektor 600lm |
||
![]()
5inch Projector Optical Engine Mesin proyeksi tertutup LCD 1920*1080 600lm
Spesifikasi️
| Teknologi proyeksi | LCD |
| Sumber cahaya | LED |
| Resolusi | 1920x1080 |
| Lensa proyeksi | Lensa kaca berlapis optik |
| Modus fokus | Fokus motor listrik |
| Cahaya | 600lm (ANSI) |
| Kontras | 1600:1 |
| Rasio lemparan | 1.20:1 |
| Ukuran layar proyeksi | 40-150 inci |
| jarak proyeksi | 1.4-5m |
| Daya sumber cahaya | 95W |
| Ukuran mesin optik | 287*234*127 mm |
Kontak Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504